Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy

17 czerwca 2023 roku wyruszy XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej 2023 – co warto wiedzieć?

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej odbędzie się w połowie czerwca. W tym roku organizatorzy proszą wszystkich uczestników o wypełnienie formularza kontaktowego.

Dowiedz się, jak wygląda program XI Ogólnopolskiej Pielgrzymki Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej 2023 rozpocznie się o godzinie 10:00 od zawiązania wspólnoty. Następnie odbędzie się Msza Święta, a po przerwie obiadowej konferencja oraz wspólne odmawianie koronki do Bożego Miłosierdzia. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w segmencie SZCZEGÓŁOWY PROGRAM.

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej 2023 – najważniejsze informacje

Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej Archidiecezja Lubelska komunia święta eucharystia

XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

W sobotę 17 czerwca 2023 roku odbędzie się XI Ogólnopolska Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz ich duszpasterzy do Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy, k. Nałęczowa (Archidiecezja Lubelska).

Koszt od osoby wynosi 20 zł (płatne w dniu pielgrzymki). Zgłoszenie pozwoli organizatorom na przygotowanie odpowiedniej ilości porcji obiadowych.

Poniżej zamieszczamy szczegółowy program pielgrzymki oraz plakat zapraszający na to wydarzenie.

Ostateczny termin zapisów: 15 czerwca 2023 roku do północy.

XI OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚWIĘTEJ

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Recepcja do godz. 10:15

10:00  Zawiązanie wspólnoty oraz historia Sanktuarium
10:30  Konferencja wprowadzająca
11:15  Przygotowanie do Eucharystii
11:30  Msza Święta
13:15  Posiłek + indywidualne zwiedzanie sanktuarium
14:20  Konferencja
15:00  Adoracja i koronka do Miłosierdzia Bożego
15:30  Rozesłanie

Strona internetowa Sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy: www.sanktuarium-wawolnica.pl

MAPA MIEJSC DO PARKOWANIA

Oficjalna strona internetowa Liturgicznej Służby Ołtarza Archidiecezji Lubelskiej. Witamy serdecznie!

© 2023 LSO Lublin – Wszelkie prawa zastrzeżone.
Twórca strony: MATEUSZ ŚWIST (MŚ)