Drodzy Starsi Ministranci, Lektorzy i Ceremoniarze!

Zbliżają się już święta Narodzenia Pańskiego, czas przeżywania radości z tego, że Bóg stał się człowiekiem dla naszego zbawienia. Będzie to również szczególna okazja do Waszej świątecznej posługi przy ołtarzu, na chwałę Bożą i ku pożytkowi wszystkich wiernych. Za tę ofiarną i niezwykle potrzebną służbę serdecznie Wam dziękujemy.

Tuż po świętach, w dniach 27 – 29 grudnia, w naszym Metropolitalnym Seminarium Duchownym w Lublinie, odbędą się dni skupienia dla młodych rozeznających swoje powołanie, pod hasłem: „Panie, co chcesz, aby czynił?” Bardzo gorąco zapraszamy Was na to wydarzenie. Będzie to niezwykła okazja aby pomieszkać trochę w seminarium i zobaczyć to miejsce od środka, przeżywać radość we wspólnocie kolegów i umocnić się duchowo na modlitwie i podczas konferencji. Zapisy na to spotkanie trwają do 26 grudnia, a szczegóły znajdziecie na stronie: seminarium.lublin.pl.

A zatem radości z narodzenia Pana i do zobaczenia!

Ks. Marcin Grzesiak, archidiecezjalny duszpasterz służby liturgicznej
Ks. Andrzej Flis, ojciec duchowny Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie